İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün lise öğrencilerine yönelik üniversite hazırlık çalışmalarına destek amacıyla yürüttüğü "Gelecek Benim" projesi çerçevesinde üçüncü ilçe geneli deneme sınavı sonuçlarına göre en çok net artısı sağlayan 11 öğrenci Eti Maden İşletme Müdürlüğü tarafından verilen yemekte bir araya geldi. Emet Bor İşletmesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen etkinliğe Emet Kaymakamı Furkan Seyman, Emet Bor İşletme Müdürü Ersan Ayten ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal Şen de katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Önümüze hangi badire çıkarsa çıksın ülkemizi demokrasi ve kalkınma rotasından çıkartmadan hedeflerine doğru ilerletmeyi başardık” Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Önümüze hangi badire çıkarsa çıksın ülkemizi demokrasi ve kalkınma rotasından çıkartmadan hedeflerine doğru ilerletmeyi başardık”

Öğrencilerden çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Furkan Seyman, proje ile öğrencilerin başarı grafiği gibi durumlar tespit edilerek, doğru yönlendirmeler yapmak, sınav stresini en aza indirmek gibi çok amaçlı bir çalışma yürütüldüğünü belirtti. Ayrıca yemek organizasyonu için Emet Eti Maden İşletme Müdürlüğü’ne teşekkür etti. İHA

Kaynak: iha