Okul Sporları 2019-2020 sezonu faaliyet programında yer alan Okullar arası Küçükler Voleybol Grup müsabakaları Kütahya’da yapıldı. Müsabakalara ilimizi temsilen Dinar Sermaye Piyasası Kurulu Yatılı Bölge Ortaokulu katıldı. Temsilcimiz rakipleri Antalya, İzmir ve Bursa’yı mağlup ederek yarı finale adını yazdırdı.

Aldığı galibiyetin haklı gururunu yaşayan Beden Eğitimi Öğretmeni Huriye Sun Topcan, “Türkiye Çeyrek final grup maçlarında cuma günü Antalya’yı, cumartesi günü İzmir’i, pazar günü de Bursa’yı yenip Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazandık. Grubumuz adeta ölüm grubuydu ama üstesinden bir ilçe takımı olarak çıktık. Büyükşehirlere kafa tutan, onları yenen çocuklarımla gurur duyuyorum. Daha güzel başarılar bizleri bekliyor çocuklarım. Tarif edilemez duygular içindeyim çocuklarımın nasıl mutlu olduğunu düşünemiyorum.” İfadesine yer verdi. 

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Dinar Sermaye Piyasası Yatılı Bölge Okulu’nu, Beden Eğitimi Antrenörü Huriye Sun Topcan’ı ve sporcularımızı tebrik eder, 5 Mart’ta yapılacak olan Yarı final müsabakalarında başarılar dileriz.