Afyonkarahisar Hal Başkanı Ali Çiloğlu’nun geçtiğimiz Pazar günü yapılan Türk Hal Fedarasyonu 7. Olağan Genel Kurul toplantısı seçim sonuçlarına göre, Türkiye Halciler Federasyon Başkan vekilliğine seçilen Çiloğlu’nu Afyon Toptancı Halinde hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

HAYIRLI OLSUN

Ziyarette, DEVA Partisi il Başkanı Daylık, “Türkiye Halciler Federasyonu’nun da Afyonkarahisar ilimizin temsil edilmesi ilimiz adına sevindirici bir gelişmedir,  hal esnafımıza hem de ilimize hayırlı olsun dileklerimizi Afyonkarahisar DEVA Partisi İl teşkilatı olarak iletmek istiyoruz.” İfadelerini kullandı. Hal esnafının sorunlarının ve yaşanan ekonomik sıkıntılarının konuşulduğu ziyarette yapılan bu ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Çiloğlu, “Memleketimiz için kim hayırlı işler yaptıysa ve yapacaksa Allah hepsinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

İLK EYLEM PLANIMIZ

DEVA Partisinin tarım politikalarına da değinen Daylık, “Deva Partisi olarak Türkiye de tarımın gelişmesini hedefliyoruz ve önemsiyoruz. DEVA Partisi olarak seçimlerden hemen sonra ilk 90 günde ve ilk 360 günde neler yapacağımızı eylem planları ile açıkladık bunlardan ilk eylem planımız Tarım ve Hayvancılık üzerine oldu, tarım politikamızın temel amacı, insana, toprağa, çevreye saygılı, üretici ve tüketicinin haklarını koruyan, sağlıklı ve sürdürülebilir üretimi esas alan, veriye ve bilime dayalı, yüksek katma değer üreten, rekabetçi, yenilikçi bir tarım sektörü ile, eğitimli çiftçilere sahip, bir Türkiye hedefimizdir.” İfadelerini kullandı.

Ziyarette, DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık, İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri Ayşen Deniz, Selçuk Altıntuğ, Merter Gönen, Burak Açıkgözoğlu ve Hasan Er katıldı.