DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Gençlik Politikaları Başkanlığına Burak Kahvecioğlu atandı.

DEVA Partisi İl Başkanlığı’nda yapılan törende il Gençlik Politikaları Başkanlığına atanan Burak Kahvecioğlu'na başarı dileklerinde bulunan İl Başkanı Kadir Daylık yaptığı konuşmada şöyle dedi:

"İYİ Kİ BURDAYIZ"

"Türkiye'nin gençlere ihtiyacı olduğunu gençlerin de umutlarının Deva Partisinde filizlendiğini biliyoruz. Bizler bugün bu onurlu görevi yerine getirmek için Deva Partisinde siyaset yapıyoruz. Yarınlarımızın teminatı gençler için buradayız. Gençlerle birlikte çalışıyor, gençlerle birlikte mücadele veriyoruz. Verilen bu kararlı mücadelede Deva Kadrolarında gençlerin olması çalışmalarımızda daha da özverili olmamıza neden oluyor. İyi ki Deva Partisinde siyaset yapıyoruz dedirten siyasi bir oluşumun içindeyiz. Bizde bu sebeple ailelerimizin ve kültürümüzün, ahlaka ve değerlerimize önem veren şanlı geçmişimizin, bizlere emaneti gençlerimizle geleceğe umutla bakıyoruz. DEVA Partisi olarak, gençlerin sessiz çığlıklarını duyuyoruz. Gençlerin hayallerini gerçekleştirdiği ve özgür olduğu bir ülkeyi mutlaka inşa edeceğiz. Bu kapsamda, ülkemizde her alanda istihdam alanlarını arttıracağız. Eğitimde fırsat eşitliği sağlanarak gençlerin emeklerinin karşılığını aldığı bir sistem oluşturulmak için çalışacağız. Gençlerin hayallerinin gerçekleştirdiği ve özgür olduğu bir ülkeyi inşallah hep birlikte inşa edeceğiz’ bu duygu ve düşüncelerle yaklaşan kurban bayramımızı kutluyor aziz milletimizin ve hemşerilerimizin bayramlarını kutluyorum" dedi.

MUTLUYUM

CHP'li Köksal: Bir yılda AFJET'E yüzde yüz zam yapıldı! CHP'li Köksal: Bir yılda AFJET'E yüzde yüz zam yapıldı!

DEVA Partisi İl Gençlik Politikaları başkanlığına atanan Burak Kahvecioğlu yaptığı konuşmada, "Gençlere her zaman her koşulda yol arkadaşlığı yapan Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan liderliğinde kurulan DEVA partisinin bir üyesi olmaktan onur duyuyorum onun gibi gençlerin olduğu bir ortamda siyaset yaptığım için ayrıca mutluyum. Verilen bu göreve laik olmak için elimden gelen tüm gayreti göstereceğimden kimsenin şüphesi olmasın" Şimdiden bende Tüm İslam alemin mübarek kurban bayramını kutluyorum “dedi.