DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Daylık, “Hemen hemen hepimiz siyasete ilk defa DEVA Partisinde başladık. Hep birlikte laf değil iş üreten farklı bir siyasi anlayış inşa ediyoruz. Diğer siyasi partilerden DEVA Partisini ayıran en belirgin özellikte budur” dedi

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Afonkarahisar İl Başkanlığı, DEVA Partisi Genel Merkez Halkla İlişkiler Başkanlığının Türkiye genelinde eşzamanlı olarak uyguladığı “DEVA Parkta” Etkinliğini Fuar Alanı Piknik alanında gerçekleştirdi.DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık ve beraberinde Nevzat Arslan, Ayşen Deniz, Ayşe Arslan, Selçuk Altıntuğ, Burak Açıkgözoğlu , Necmettin Çoban, Ercan Ekşi, Kazım Çelikkol, Ahmet Kızık, Ahmet Çakar ve Ali Şensoy dan oluşan partililerle Fuar Piknik Alanında, DEVA Partisi eylem planları broşürleri dağıtımı yaparak, vatandaşlarla buluştu.

AK Parti’den Afyon’da sağlık çalışanlarına ‘sevgi ve saygı’ seferberliği AK Parti’den Afyon’da sağlık çalışanlarına ‘sevgi ve saygı’ seferberliği

YARININ AKTÖRÜYÜZ

DEVA Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Daylık yaptığı açıklamada, "Genel Merkez Halkla İlişkiler Başkanlığımızın Türkiye'mizin bütün illerinde organize ettiği DEVA Parkta programımızı, bizde Afyonumuzun farklı noktalarında gerçekleştirmeyi planlıyoruz.”

SİYASETE BURADA BAŞLADIK

Bu akşam Afyonkarahisar İl Başkanlığı olarak Fuar piknik alanında vatandaşlarımızla buluştuk. Partimiz politikalarından bahsediyoruz. Seçimlerden sonra İnşallah iktidara geldiğimizde ilk 90 günde ve 360 günde neler yapacaklarımızdan bahsediyoruz. Hemen hemen hepimiz siyasete ilk defa DEVA Partisinde başladık. Hep birlikte laf değil iş üreten farklı bir siyasi anlayış inşa ediyoruz. Diğer siyasi partilerden DEVA Partisini ayıran en belirgin özellikte budur. Siyaseti meslek olarak görmeyerek, geleceğe umutla bakan bireyler olarak kararlı adımlarla ilerliyoruz.

YÜZLERCE AFYONLU’YA ULAŞTIK

Yapılan tüm etkinliklerin sonucunda yüzlerce hatta binlerce Afyonlu vatandaşlarımızla ile temas kurmayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın hem Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan’a hem de Deva Partisi kadrolarına ilgisinin ve güvenin tam olması bizi ziyadesi ile mutlu ediyor. Seçimden önceki son yaz düsturu ile tüm yaz sezonu boyunca sahada olacağız. Afyonlu vatandaşlarımıza DEVA Partisi'ni ve Genel Başkanımız Ali Babacan'ı anlatmaya devam edeceğiz.