Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, usta gazeteci Cüneyt Özdemir’in dikkatle takip edilen bir mecra hâline getirdiği Youtube kanalına konuk oldu.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi’ni programda ayrıntıları ile anlatan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, proje çerçevesinde gerçekleştirilen toplantı, çalıştay ve seminerler ile önemli bir farkındalık oluşturulduğuna dikkat çekti.

Pazartesi gününe dikkat: Afyon, Uşak, Manisa, Denizli, Isparta ve Burdur... Pazartesi gününe dikkat: Afyon, Uşak, Manisa, Denizli, Isparta ve Burdur...

Afyonkarahisar’ın yeraltında ve yer üstünde birçok zenginliğe sahip olduğunu vurgulayan Serteser, programın sonunda mermer sektörünün taleplerini de dile getirdi. Programda İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Özkan da mermer sektöründe iş güvenliği uygulamalarının önemine dikkat çekti.

Duayen gazeteci Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalındaki programda, ATSO tarafından bu projeye özel hazırlanan ve Türkiye’de mermer sektöründe iş güvenliği konusunda ilk olma özelliği taşıyan iki adet animasyona da yer verildi.