Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyük Taarruz’un 100. Yılı kapsamında Afyonkarahisar’a geleceği tarih belli oldu. Buna göre Erdoğan’ın 29 Ağustos günü Afyon’da olacağı bildirildi.

Büyük Taarruz’un 100. Yılı etkinliklerinde önemli bir gelişme yaşandı. Resmi kaynaklardan doğrulatılan bilgiye göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Ağustos günü Afyonkarahisar’da olacağı ve Büyük Taarruz’un 100. Yılı etkinliklerine katılacağı öğrenildi. Erdoğan’ın burada taarruzun başladığı yer olan Kocatepe’ye çıkması ve ildeki bazı kamu yatırımlarının açılışını gerçekleştirmesi bekleniyor.

KILIÇDAROĞLU’NUN 26 AĞUSTOS’TA AFYON’DA OLMASI BEKLENİYOR

Öte yandan muhalefetinde bu sene Büyük Taarruz’un 100. Yılı kapsamında Afyonkarahisar’a çıkartma yapması bekleniyor. Edinilen bilgilere göre CHP’nin TBMM’de yaptığı Salı günki meclis grup toplantılarını illerde yapma kararı aldığı, bu kapsamda 25 ya da 26 Ağustos günü Afyonkarahisar’a gelineceği ve burada grup toplantısı yapılacağı bildiriliyor. Tarihin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor. >>Afyon Postası’nın Haberi.

Uyarı geldi: Afyon'da bugün öğle saatine dikkat! Uyarı geldi: Afyon'da bugün öğle saatine dikkat!