Ödülü törende Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar aldı. 

ERDOĞAN AFYON'A SELAM GÖNDERDİ 

Tören sonrası Fadime Akar ile ayaküstü sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı ve Afyon'a selamlarını iletti

GAZETECİYE YEŞİL PASAPORT 

Anadolu medyasının Cumhuriyet, demokrasi, ezan ve bayrak olduğunu vurgulayan Anadolu Yayıncılar Federasyonu Genel Başkanı Sinan Burhan Burhan, "Gazeteci arkadaşlarımızın yeşil pasaport talebi var. Bu arkadaşlarımız savaşta, depremde, afette görev yapıyorlar. Böyle bir ihtiyaç olduğunu belirtiyorlar. İnşallah bu konuda bir müjde bekliyoruz." dedi.

Afyon Valisi Yiğitbaşı: Jandarma devletimizin en köklü ve en deneyimli kurumlarından biri Afyon Valisi Yiğitbaşı: Jandarma devletimizin en köklü ve en deneyimli kurumlarından biri

ÖDÜL ALANLAR

Törende, Altaş TV'den Semra Şimşek Haber 61 TV'de "Yılın Spor Programı" ödülünü aldı.
"Yılın Yerel Televizyonu" kategorisinde "TV A", "Yılın Yerel Televizyon Yöneticisi" kategorisinde ise Türk Haber kanalından Bahtiyar Ersoy ödüle layık görüldü.
"Yılın Yerel Medya Vefa Ödülü"nün Kanal 26'dan merhum İlhan Yalçın adına Yiğit Can Yalçın'a verildiği törende, "Dayanışma Ödülleri" ise Aksu TV'den Cüneyt Beyit'e, Vuslat Anadolu TV'den Selahattin Bayrak'a, Gözde TV'den Mahmut Hallaç'a, HRT TV'den Ferit Şahin'e takdim edildi.
Törende, Yılın Yerel Radyosu Ödülü'ne Tempo FM, Yılın Yerel Radyo Yöneticisi Ödülü'ne Gün FM'den Fadime Akar, Yılın Yerel Gazetesi Ödülüne Lider Gazetesi, Yılın Yerel Gazete Yöneticisi Ödülü'ne ise Tarık Yılmaz layık görüldü.

Muhabir: Kudret Kuş