CHP Afyonkarahisar İl Başkanı ve beraberdeki partililer AFJET’in yeni Genel Müdürü İsmail Kara’yı ziyaret etti. Ziyareti değerlendiren İl Başkanı Görgöz, “AFJET Genel Müdürü İsmail Kara bize bu sene ısınma sorunu yaşamayacağımızı, arızaların, sorunların giderildiğini, aksaklık olmayacağını ve 10200 civarında Afjet abonesinin olduğunu söyledi” dedi

Görgöz’ün ziyaretle ilgili açıklaması şöyle:

Aflet’le ilgili Afyonumuzun gündeminden hiç düşmeyen sorularına cevap bulmak için AFJET Genel Müdürlüğüne ziyarette bulunduk. İl Kadın Kolları Başkanımız Sibel Çogay, il yönetim kurulu üyelerimiz Sezai Yılmaz, Tuncer Serdaroğlu ve ilçe yönetim kurulu üyemiz İbrahim Ciğerli ile birlikte Afjet Genel Müdürü Sayın İsmail Kara’yı ziyaret ettik.

CHP’li Karabat: Afyon’daki etkinliklere ciddi bir katılım olacak CHP’li Karabat: Afyon’daki etkinliklere ciddi bir katılım olacak

EZBERE SİYASET YAPMIYORUZ

CHP İl Başkanlığı olarak, sorumluluklarımızı biliyoruz, o nedenle ezbere siyaset yapmıyoruz. Olumlu ya da olumsuz gelişmeleri, yaşanan olayları kulaktan dolma bilgilerle değil de, yerinde inceleyip, önerilerimizi sunup, bilmediklerimiz varsa doğru yerden öğrenip ona göre hareket ediyoruz. Diğer türlü şova dönük, tribüne oynayan, laf olsun diye eleştiri yaparak siyaset yapma döneminin kimseye yarar sağlamadığını ve gerilerde kaldığını düşünüyoruz. Sorunları doğru tespit edip, en doğru yerden öğrenip, çözüme odaklı çalışıyoruz.

AFYON’DA YAPTIĞI ÇALIŞMALARDAN BAHSETTİ

Sayın Kara ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisiyle ilgili bu güne kadar yaptığı işleri, Jeotermal ile ilgili tecrübesini ve 1990’lu yıllarda Afyon’da yaptığı çalışmaları anlattı. Biz de kendisine değerli hemşerilerimizin ve özellikle Afjet abonelerinin sorularını yönelttik. Bunlar; Geçen yıl yaşadığımız ısınma sorununu bu yıl yaşayacak mıyız?

AFYONSPOR KONUSUNU SORDUK

Afjet Afyonspor’un, Afjet aboneleri üzerindeki yükü devam edecek mi?

Kaç abonemiz var? Faturalara zam gelecek mi? gibi sorulardı.

Sayın Kara’da sorularımızın çoğunu yanıtladı. Bu sene ısınma sorunu yaşamayacağımızı, arızaların, sorunların giderildiğini, aksaklık olmayacağını ve 10200 civarında Afjet abonesinin olduğunu söyledi. Afjet Afyonspor konusunda ve zam konusunda cevap alamadık doğrusu. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik darboğazda bir de Afjet faturalarına zam yapılmaması gerektiğini dile getirdik.

Sayın Kara’ya gelişmelerin takipçisi olacağımızı söyledik. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.