Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Belediye Başkan adaylığı sürecinde hemşehrileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda CHP Seçim Koordinasyon Merkezi’nde kadın buluşması organize eden Köksal, Afyonkarahisarlı kadın hemşehrileri ile görüş alışverişinde bulundu. Köksal, akşamki ziyaretini ise Taşpınar Mahallesi’nde kahvehaneye gerçekleştirdi. CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Kadın hemşehrileri ile buluşan Köksal, Afyonkarahisar’da kadınların hakkettiği konuma geleceğini vurguladı.

Whatsapp Image 2024 02 04 At 16.01.13

KADINLARA ÖZEL PROJE ÜRETECEĞİZ

Belediye Başkan Adayı Köksal, hanımlar buluşmasının ardından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Afyonkarahisar’da kadınların bireysel yeterliliği ve verimliliği için üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız. Belediye bünyesinde hanımlarımızın görüş alışverişinde bulunabileceği, fikir ve projeler üretebileceği mekanlar açacağız. Kadınlarımızın üretkenliğini ekonomik özgürlüğe dönüştürecek alışveriş imkanları sağlayacağız. Kadınlarımıza özel projeler üreteceğiz. Bu kente kadın eli değecek. Hep birlikte el ele verip herkese gücümüzü göstereceğiz.”

AK Partili Uluçay: Rabbim muhalefetinde hayırlısını, milliyetçi muhafazakarını versin AK Partili Uluçay: Rabbim muhalefetinde hayırlısını, milliyetçi muhafazakarını versin

Whatsapp Image 2024 02 04 At 16.01.12

MAHALLE BULUŞMALARI ÇOK VERİMLİ GEÇİYOR

Kadın buluşmasının ardından Taşpınar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Köksal, akşam buluşmalarının çok verimli geçtiğini söyledi. Mahalle sakinleri ile görüşmeleri neticesinde Afyonkarahisar için üreteceği projeleri şekillendirdiğini belirten Köksal, “Ben akşam gerçekleştirdiğim ziyaretlerimde tüm samimiyetimle hemşehrilerimi dinliyor, onların sorunlarına yönelik çözümler üretmeye çalışıyorum. Milletvekili sıfatımla da gece gündüz hemşehrilerimin çıkarlarını gözetiyorum. Belediye Başkanı seçildiğimde de öyle olacak. Görüyorum ki bundan hiç kimsenin şüphesi yok. Teveccühü için bir kez daha hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.” dedi. >>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.

Kaynak: >>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.