Görevi devralan Makbule Abay ve yönetim kurulu üyeleri, ilk ziyaretlerini İl Başkanı Faruk Duha Erhan’a gerçekleştirdi. Erhan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kadınlar ve gençlerle kol kola yürüyeceklerini ve iktidar olma yolunda her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti.

"Yolumuz İktidar Yoludur"

Makbule Abay, konuşmasında şunları söyledi: "Sayın Elif Zengin'e çok teşekkür ediyorum. Sayın Zengin, kadın kolları başkan yardımcısı olarak devam edeceği için sevgilerimi sunuyorum. Yolumuz iktidar yoludur. Dayanışma ve özveri ile birlikte, el ele kazanacağız. Baba ocağımızda hep birlikte, omuz omuza çalışmalıyız."

Whatsapp Image 2024 07 03 At 15.22.19

Saadet Partili Karataş: Siyaset ayrışmak için değil birleşmek için yapılır Saadet Partili Karataş: Siyaset ayrışmak için değil birleşmek için yapılır

Dayanışma ve Özveri Vurgusu

Abay, CHP Kadın Kolları olarak dayanışma ve özveri ile çalışacaklarını, birlikte mücadele ederek başarıya ulaşacaklarını belirtti. İl Başkanı Erhan da bu birlikteliğin ve iş birliğinin önemine değinerek, kadınların ve gençlerin parti için büyük bir güç olduğunu vurguladı.

Kaynak: Hanım Sündük