Afyonkarahisar’ın Merkeze bağlı Çayırbağ Beldesi’nde bulunan Çavdar Et ve Hayvancılık Firması sahibi Bekir Çavdar, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi satışlarının bittiğini duyurarak müşterilerine kendilerini tercih ettikleri için teşekkür etti.

- ⁠364 gün boyunca 1 buçuk gün için çalıştık

Afyon Postası’na konuşan Çavdar satışlarının sona erdiğini belirterek, “Kurban satışlarımız sona erdi. Bize ilgi gösteren herkese teşekkür ediyoruz. Kesim sayımızı artırmamıza rağmen geçen geçen yıl ki satış günümüzden daha erken bitirdik satışlarımızı. Bize kayıt olmak isteyenler var, onlara bu yıl yardımcı olamıyoruz. 364 gün boyunca 1 buçuk günlük bir organizasyon için çalışıyoruz. O günü de kazasız belasız atlatmak istiyoruz.” dedi.

- ⁠İşletmeden müşterilerine özel umre çekilişi

Müşterilerine özel çekiliş yapacaklarını da söyleyen Çavdar, “Aile olarak almış olduğumuz bir karar. Her bayram ufak çekilişler yapıyorduk. Bu yılda aile olarak aldığımız karar neticesinde müşterilerimize satış esnasında söylemedik. Bugün ilk defa sizler duyuyorsunuz. Bu yıl Allah nasip ederse, Arife Günü canlı yayında yapılacak olan çekilişle bir ailemizi Umre ziyaretine göndereceğiz, iki kişilik bir aileyi. Ailenin Umre ile alakalı tüm masraflarını karşılayıp, Umre ziyareti yapmalarını sağlayacağız. İnşallah en çok isteyen kişiye çıkar.” ifadelerini kullandı.

Afyon Emirdağ'da otomobil refüje girdi: 4 yaralı var! Afyon Emirdağ'da otomobil refüje girdi: 4 yaralı var!

- 21 günlük umre ziyareti

Hediye edecekleri Umre ziyaretinin detaylarından da bahseden Çavdar, “Umre ziyareti 21 günlük bir ziyaret olacak. Afyon’daki bir turizm firması ile anlaşma yaptık. Bu turizm firması ile tüm masrafları karşılanarak, 21 gün boyunca Umre ziyaretlerini yapacaklar. Müşterilerimizin kod numarasına göre bir çekiliş olacak. Tarihler ağustos, eylül ve ekim. Hangi ayda ailemiz müsaitse, o ayda gidecek. Çekilişte bir asil ve bir yedek belirlenecek. Asil olarak çekilişte çıkan kişinin gitme durumu olmazsa, yedek olan ailenin gönderilmesini sağlayacağız.” şeklinde konuştu.

Çavdar Et ve Hayvancılık firması sahiplerinden Bekir Çavdar, müşterilerinden mağdur olmamaları için randevu saatlerine dikkat etmelerini ve kesim esnasında otopark görevlilerine yardımcı olmalarını istedi.

Editör: Kudret Kuş