Halk Günü Toplantılarının vatandaşlarımızla doğrudan iletişim kurmak ve onların ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek adına büyük bir fırsat olduğunu vurgulayan Başkan Köksal; mahalle sakinlerinin görüş ve önerileri, belediyenin hizmetlerini daha iyi ve verimli hale getirmede yol gösterici olacağını söyledi. Kendisine iletilen her konuyu dikkatle not alan Başkan Köksal, ilgili birim müdürlerine hızlı çözüm bulunması için talimat verdi.

Whatsapp Image 2024 05 31 At 22.07.57

“SURİYELİLER NE ZAMAN GİDECEKLER?”

Halk Günü Toplantısında bir vatandaştan gelen “Suriyeliler ne zaman gidecekler buradan?” sorusunda Başkan Köksal, “Biz onların buradan gitmelerini istiyoruz. Ama bunu onlara sahip çıkanlara lütfen söyleyin” dedi. Başka bir vatandaş ise mahallelerindeki yolda göçme olduğunu söyleyerek o bölgeye kasis yapılmasını istedi. Yine başka bir vatandaş ise Şehit Kerim Üye İlkokulu için halı saha talebinde bulundu.

Afyonkarahisar’da Düğün Konvoyunun Önü Kesildi: Damat Yolda Tıraş Edildi Afyonkarahisar’da Düğün Konvoyunun Önü Kesildi: Damat Yolda Tıraş Edildi

Çoğu mahallelinin ortak isteği ise alt yapı düzeltilmesi oldu. Vatandaşlar yağmur yağışının ardından evlerine su girdiğini ifade ederek bu sorunun giderilmesini talep etti.

Whatsapp Image 2024 05 31 At 22.07.58

“AFYONKARAHİSARLININ PARASINI, AFYONKARAHİSAR İÇİN HARCAYACAĞIZ”

Vatandaşlarla bir araya gelmenin son derece değerli olduğunu belirterek, bu tür buluşmaların düzenli olarak devam edeceğini kaydeden Başkan Burcu Köksal; “Halk Günü etkinliklerimizde yerel yönetim ve vatandaşlarımız arasındaki iletişimi güçlendirmeyi ve mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Seçimlerde vermiş olduğunuz desteklerden dolayı herbirinize teşekkür ediyorum. Sizleri dinlemeye; sorunları yerinde tespit etmeye geldik. Hepimizin gayesi daha güzel, daha yaşanılabilir bir Afyonkarahisar. Seçimlerde söz verdiğimiz gibi bu memleketi sivil toplum kuruluşlarıyla, muhtarlarla ve bu memleketi seven, vatansever hemşehrilerimizle birlikte yöneteceğiz. Kimsenin hakkını kimseye yedirmemek için gece gündüz çalışıyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın; her şey şeffaflıkla yürüyor. Afyonkarahisarlının parasını, Afyonkarahisar için harcayacağız” diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 05 31 At 22.07.58 (2)

Vatandaşların taleplerini dinleyen Köksal, sorunların çözümü için ilgili müdürlüklere talimat verdi.

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş