Demokrat Parti Lideri Gültekin Uysal, ziyarette yaptığı konuşmada siyasetin demokrasi ile güzelleştiğini, 31 Mart 2024 seçimlerinin de demokrasinin güzel örneklerinden birisi olduğunu belirtti.

Uysal: “Sayın Başkanımızı Gönülden Kutluyorum”

Uysal, “Vatandaşlarımızın tercihi demokrasinin ana yörüngesidir. Siyasetçilere düşen, seçmenin tercihlerini doğru okuyup hizmet ve icraat noktasında çalışmak, bir dönem sonra kurulacak sandıkta yine vatandaşın karşısına başı dik olarak çıkmaktır. Sayın Başkanımızı gönülden kutluyorum. Yapacağı hizmetlerin Afyonkarahisarımıza ve ülkemize hayırlı ve yararlı olmasını diliyorum” dedi.

Afyon’da Gurbetçi Festivali: Manuş Baba, Özlem Özdil, Uğur Işılak ve Ahmet Şafak Konsere Geliyor Afyon’da Gurbetçi Festivali: Manuş Baba, Özlem Özdil, Uğur Işılak ve Ahmet Şafak Konsere Geliyor

Köksal: “Önemli Bir Siyasi Liderdir”

Belediye Başkanımız Burcu Köksal ise nazik ziyaret dolayısıyla Genel Başkan Uysal’a teşekkür ederek, “Sayın Genel Başkan Gültekin Uysal, önceki dönemde milletvekili olarak da birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çalışmaktan mutluluk duyduğum önemli bir siyasi liderdir; aynı zamanda ilimizin yetiştirdiği başarılı bir devlet adamıdır. Sayın Genel Başkan’a ziyareti ve nezaketi için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

“Atatürk Ve Türkiye’ye Bağlı Tüm Siyasi Kesimlerle İşbirliği Yapmaya Hazırız”

Başkanımız Köksal, sözlerine şöyle devam etti: “Siyaset, vatandaşa hizmet yarışıdır. Bu yarışta vatandaşımız bizi tercih etti, bu tercihe layık olmak için 1 Nisan akşamından itibaren yoğun bir çalışma sürecine girdik. Çocukların yatağa aç girmediği, yoksulluğun en aza indirildiği, yolsuzluğun olmadığı, mutlu ve gelecek için umutlu bir şehir inşa edeceğiz. Bunu yaparken Atatürk ve Türkiye’ye bağlı tüm siyasi kesimlerle işbirliği yapmaya hazırız. Demokrat Partimiz’i de bu çerçevede çok önemsiyoruz.” Ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Muhabir: Kudret KUŞ