EURO 2024'te Türkiye'nin Gürcistan Zaferi Afyon’da Coşkuyla Kutlandı: Burcu Köksal'ın Sevinci Dikkat Çekti! EURO 2024'te Türkiye'nin Gürcistan Zaferi Afyon’da Coşkuyla Kutlandı: Burcu Köksal'ın Sevinci Dikkat Çekti!

En kısa zamanda bölgedeki altyapı sorununu kökten çözeceklerini söyleyen Başkan Burcu Köksal, “Mazbatamızı aldıktan sonra buradaki kanalizasyon sıkıntısını karşımızda bulduk. Ne yazık ki yıllardır ilgili birimlerimiz geçmiş yönetimi uyardıkları halde buradaki kanalizasyon sorunu çözümlenmemiş ve biz Belediye Başkanı seçildikten hemen sonra da bölgedeki yaklaşık bir kilometrelik bir hatta çöküntü meydana geldi. Bu sorunla ilgili gerekli çalışmalarımızı yaptık. En kısa sürede bu bölgede hatlarda yenilemeyi yapacağız. Buradaki altyapı sorununu çözeceğiz.” dedi. 

“BÖLGEYİ KOKUDAN KURTARACAĞIZ”

Uydukent bölgesini kokudan kurtaracaklarını söyleyen Başkan Burcu Köksal, “Kimsenin şüphesi olmasın, bölgeyi kokudan kurtaracağız. Ekiplerimize birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Bu konuda benim bölge halkından isteğim biraz daha anlayış ve sabır. İnşallah en kısa sürede yıllardır çözümleyemeyen, altyapı konusunda yıllardır yeteri kadar hizmet alamayan Uydukent semtimizin yaşadığı sorunu kökten bitireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Kudret Kuş