Kırıkkale'de çıkan yangında 4 baraka ve 1 otomobil kullanılamaz hale geldi Kırıkkale'de çıkan yangında 4 baraka ve 1 otomobil kullanılamaz hale geldi

Haziran ayı meclis toplantılarında belediye tesislerinde içeceklere indirim kararı çıktı. Buna göre 7 TL’ye satılan su 5 TL’ye, 15 TL’ye satılan ayran ve sade soda 10 TL’ye meyveli soda 20 TL’den 15 TL’ye düşürüldü. 

Hamam fiyatları düştü

Başkan Köksal, bu toplantıda Gazlıgöl’de bulunan Afyonkarahisar Belediyesi’ne ait hamam tesislerinde de indirim yaptıklarını söyledi. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerini halk günü ilan ettiklerini söyleyen Köksal, umumi hamam fiyatının halk günlerinde 40 TL’ye çekildiğini, emeklilerin bu günlerde faydalanmasını düşündüklerini bu yüzden böyle bir karar aldıklarını söyledi. 

Spor Kulüplerinden Alınacak Ücret Belirlendi

Başkan Köksal, Zafer Stadyumu yanındaki 11 sahada antrenman yapacak kulüplerden gündüz 2500 TL, akşam ise 3500 TL alınacağını, Afyonkarahisarlı amatör spor kulüplerinden ise ücret alınmayacağını söyledi.  

Otoparklar ile ilgili tarihi karar

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Belediye Meclisinde kent merkezindeki açık otoparkların ücretsiz olduğunu açıkladı. Belediye Meclisinde konuşan Başkan Burcu Köksal, Afyonkarahisar’daki açık otoparklardan alınan ücretlerin iptal edildiğini açıkladı. Başkan Köksal Afyonkarahisarlı vatandaşların bu otoparkları ücretsiz kullanabileceğini ifade etti.

Muhabir: Kudret Kuş’un Haberi.