Afyon’un Yaylalarından MasterChef’e Katılan Ayşe’nin Hikayesi: Şefleri Büyüledi Afyon’un Yaylalarından MasterChef’e Katılan Ayşe’nin Hikayesi: Şefleri Büyüledi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, AKÜ Rektör Prof. Dr. Mehmet Karakaş’a iade-i ziyarette bulundu. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şuayıp Özdemir ve Genel Sekreter İhsan Ceran’ın da hazır bulunduğu ziyarette; kurumlar arası iş birliği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. 

G P Jh Wu2 W E A A9Q56

4 Ciltten Oluşan Kitabı Hediye Etti

Rektör Karakaş, Köksal’a AKÜ yayını olan ve 4 ciltten oluşan “Yüzüncü Yılında Büyük Taarruz ve Başkomutan Meydan Muharebesi” adlı kitabı hediye etti.

G P Jc C E B W8 A A S W4 N

Köksal: Afyon’u Öğrenci Dostu Şehir Yapacağız

Belediye Başkanı Burcu Köksal ziyareti şu sözlerle değerlendirdi: “Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı makamında ziyaret ettik. Rektörümüzle Belediyemiz ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında yapacağımız işbirliği konularını ele aldık. Afyonkarahisar’ı “Öğrenci Dostu Şehir” yapmakta kararlıyız. Ev sahipliğinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Karakaş’a ve Rektör Yardımcılarımıza teşekkür ediyorum.”

Muhabir: Egemen Toprak Çiçek'in Haberi