Şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkma adına önemli çalışmalar yapan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, her fırsatta Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret etmeye devam ediyor. Son gerçekleşen ziyarette de dernek ve belediye iş birliği ile yaptığı ve yapacağı çalışmalar ele alındı. Başkanımız Zeybek; her yıl belediye olarak destek verdiğimiz şehitler takviminin bu yıl da belediyemizin katkıları ile hazırlanacağını belirtti.

FARKLI BİR TASARIM OLACAK

Konu hakkında Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı ile istişarede bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 2022 yılı Şehitler Takviminin yeni ve farklı bir tasarımla Belediye Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından basımının gerçekleşeceğini söyledi. Öte yandan ziyaret kapsamında dernek hizmet binasında bulunan 90 yaşındaki Pakize Akdeniz ile de sohbet eden Başkanımız Zeybek, Pakize Akdeniz ile yakından ilgilendi, hayır duasını aldı. Her zaman şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin yanında olduğunu belirten Başkanımız Zeybek ailelerimize her türlü destekte bulunmaya devam edeceklerini belirtti.

"ŞEHİTLERİMİZİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ"

 Başkan Mehmet Zeybek; “2022 Şehitler Takviminde vatan için canlarını siper eden Afyonkarahisarlı evlatlarımızı yâd ediyoruz.  Şehitlerimiz hangi günde şehit olmuşlarsa o tarihte kendilerine ait bilgi ve bir fotoğrafları yer alacak. Onları unutturmamak adına böyle bir çalışmaya imza atıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da şehit ailelerimizin yanındayız, emrindeyiz. Belediye olarak elimizden geleni fazlasıyla yapmaya gayret ediyoruz. Şehitlerimize ve vefat eden gazilerimize Allah'tan rahmet, şehit yakınlarımıza ve hayattaki tüm gazilerimize sağlık ve mutluluk diliyorum.” dedi.