BBP’nin Güney Belediye Başkan Adayı Süleyman Çağlar, seçim bürosunda halka seslendi. Çağlar, Ak Parti’nin adayı Erol Karabacak hakkında flaş bir iddiada bulundu. İşte Çağlar’ın açıklamaları: 

BİZİM RAKİBİMİZ 2012’DE BELDEYİ KAPATANLARDIR

“Bizim Güney’de ki rakibimiz 2012 yılında nüfusumuza sahip çıkmayıp belediyeyi kapattıranlardır.

ANTALYA’DA GÜNLERİNİ GÜN ETTİLER

Bizim rakibimiz Belediye Başkanlığı yaptıkları dönemde koltukta oturup milletin derdiyle dertlenmeyip bir ay Adana’da, bir ay Bursa’da, Antalya’da, İzmir’de gününü gün edenlerdir. Bizim rakibimiz kışın kar yağdığında kendi seçmeninin yolunu temizleyip; kendisine oy vermeyen güneylilerin yollarını temizlemeyenlerdir.

AFYON BELEDİYESİ’NİN ARAÇLARINI SEFERBER ETTİLER

Bizim Güney’deki rakibimiz Afyonkarahisar Belediyesinin tüm araç gereç ve imkanlarını Güney için seferber eden Afyonkarahisar Belediyesi yöneticileridir. Süleyman Çağlar’dan bu kadar korkmanıza gerek yok. Dünyayı Güney’e toplasanızda Güneydeki seçimi Belediyesi ellerinden alınan ve 12 yıldır çile çektirilen mazlumların, gariplerin ve sessiz çoğunluğun sesi olacak olan Süleyman çağlar kazanacak.

KORKUYA KAPILDILAR

Süleyman Çağlar’dan korkularına Güney’e son model kepçe getirenler, kamyon getirenler, dozer getirenler, devletin tüm kurumlarını Güney’e yığanlara teşekkür ediyorum. Süleyman Çağlar 7 Haziran sabahı belediye başkanı olduğunda sıkıntı çekmesin diye her türlü araç gereç ve hizmeti getirenlere teşekkür ediyorum.

NELER YAPACAĞIMIZI HAYAL EDEMEZSİNİZ

Güneyli ve çalışlarlı kardeşlerime sesleniyorum. Daha Belediye Başkanı seçilmeden benden korkularına her türlü hizmete kavuşmanıza vesile oldum. Başkan seçildikten sonra neler yapacağımızı hayal bile edemezsiniz.”