Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanlığı Anneler Günü münasebetiyle il merkezinde ikamet eden Şehit Polis Memuru Mehmet Dama'nın annesi ve Sandıklı ilçesi Alacami Köyünde ikamet eden Şehit Polis Memuru Yonuz Turan'ın annesini İl Başkanı Gazi Mehmet Özdemir ve yönetimi ziyaret etti.

Afyon'da çay yatağında mahsur kalan köpekleri itfaiye kurtardı Afyon'da çay yatağında mahsur kalan köpekleri itfaiye kurtardı

Whatsapp Image 2024 05 13 At 11.18.53

Sizler için ne yapsak azdır

Gazi Mehmet Özdemir ziyaretlerinde şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek; "Evlatlarını bu aziz vatanın bekası için feda eden bu insanlara ne yapsak azdır. Kamu yararına çalışan Cumhurbaşkanımızca vergi muafiyeti tanınan Emniyet Teşkilatının Şehit Yakını ve Gazilerini temsil eden tek vakıf olarak Aziz Şehitlerimizin kıymetli ailelerinin her daim yanında olacağız. Anneler günü vesilesiyle ebediyete irtihal eden tüm şehit ve gazi annelerimizi rahmetle yad ediyor, hayatta kalan tüm şehit ve gazi annelerimizin de ellerinden öperek sağlık ve sıhhatler diyoruz." şeklinde konuştu.

>>Kudret Kuş'un Haberi