Ankara’da eğitim gören Afyonlu üniversite öğrencileri kahvaltıda bir araya geldi. Aslen Afyonkarahisarlı olan an can programa katılamayan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, mesaj yoluyla Ankara'da eğitim gören tüm öğrencilere başarı dileklerini gönderdi.

"GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ"

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği genel başkanı Mehmet Ali Özerkan, toplantıda yapmış olduğu konuşmada "Afyonkarahisar'dan üniversite eğitimi için Ankara'ya gelen sevgili öğrenciler; Sizler ailelerinizin, bizlerin ve ülkemizin geleceğisiniz. Herbiriniz ülkemizin parlayan yıldızı, gülen yüzüsünüz. Ankara'da dernek olarak bizler her zaman sizlerin yanında olacağız. Bizim sizlerden tek isteğimiz derslerinize çok iyi çalışarak sene kaybına uğramadan mezun olmanız ve ülkemizin kalkınması adına üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirmenizdir." dedi.

BAŞARI DİLEDİ

Daha sonra Sandıklılılar Vakfı Başkanı Vedat Çavuş yaptığı konuşmayı bazı geçmiş örneklerle süsleyerek, üniversite eğitimi için Ankara'da bulunan öğrencilere başarı dileklerini iletti. Değerli büyüğümüz Emekli Albay Ahmet Bilginsoy, Afyonkarahisarlı hemşehrimiz Savaş Demiröz ile dernek ve vakıf yöneticilerinin hazır bulunduğu, öğrencilerin motivasyonuna katkı veren kahvaltılı toplantı, daha sonra tekrar bir araya gelmek temennileriyle son buldu.