Pegasus'tan Bosna Hersek'in turistik kenti Tuzla’ya 1 avroya uçma fırsatı Pegasus'tan Bosna Hersek'in turistik kenti Tuzla’ya 1 avroya uçma fırsatı

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 14 Temmuz’a kadar devam edecek kampanya boyunca Amazon.com.tr müşterileri televizyon ve ev sinemasından atıştırmalıklara, elektronikten video oyunlarına, spor giyim ve outdoordan servis parçalarına kadar farklı kategorilerde binlerce üründe fırsatlar bekliyor.

Amazon.com.tr'nin "Şampiyona Coşkusu" kampanyasındaki cazip fırsatlardan bazıları Samsung QE50Q57CAUXTK Televizyon, Govee TV LED Arka Plan Aydınlatması, Lenovo Lecoo DS102 Kablosuz Bluetooth AUX Soundbar Hoparlör, BENQ Projeksiyon MW560 4000 ANS 1280X800 WXGA 2HDMI 20000:1, BK Gift Musluklu Doğal Ahşap İçki Standı ve Sunum Tabağı, North Bayou NB F80 17"-30" Amortisörlü 2-9 kg Monitör Standı, Apple 2022 10.9 inç iPad (Wi-Fi, 64 GB) - Gümüş Rengi (10. nesil) olarak öne çıkıyor.

Amazon Prime üyeleri, "Şampiyona Coşkusu" kampanyası boyunca herhangi bir minimum sipariş limiti olmadan tüm alışverişlerinde ücretsiz hızlı teslimattan yararlanabiliyor.

600 binden fazla ürün, Prime üyelerine ertesi gün ücretsiz teslimat ile sunuluyor. Prime ile Türkiye'nin 47 şehrinde akşam saat 17.00'ye kadar verdiğiniz siparişler ertesi gün ücretsiz teslimat ediliyor. Üstelik Prime ile seçili şehirlerde pazar günü dahi teslimat yapılabiliyor.

Amazon Prime üyeliği sayesinde, babalar da amazon.com.tr üzerinden her gün yenilenen "Günün Fırsatları" ve yıl boyunca düzenlenen "Prime Day", "Bahar Fırsatları", "Gülümseten Kasım" gibi büyük indirim dönemlerinde özel ayrıcalıklardan faydalanarak ihtiyaçlarına daima en uygun fiyatlarla ulaşabiliyor.

Seçili ürünlerde peşin fiyatına 6 aya kadar taksit imkanından faydalanabilen Amazon Prime üyeleri, alışverişlerinden sonra bile tasarruf etmeye devam ediyor. Prime üyeleri alışverişlerini her zaman en uygun fiyatlarla yapar. Prime, müşterilerine en düşük fiyata sahip olma garantisi sunarken, etkinlikler dahilinde fiyatın düşmesi halinde Amazon kredisi şeklinde bir ücret iadesi sözü de veriyor.

Kaynak: aa