Üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu Erenler Mahallesi’nde 2759’ncu Sokakta Elsa Market Caddesi’nde “Alem-i Şamata” isimli işletme Murat Özdemir girişimiyle hizmete girdi. Özdemir’in işlettiği kafe ve oyun salonu, güler yüzlü hizmeti ile hem öğrencilerin hemde Afyon halkına hizmet veriyor. İşletme hakkında bilgiler veren İşletme Sahibi Özdemir, öğrencilerin aile sıcaklığını hissedebilecekleri bir işletme olduklarını belirterek, burada okey, tavla, iskambil, langırt, dart gibi oyunlarla hizmet verdiklerini söyledi. Oyun oynamak istemeyenler içinde özel masalarının oldukları belirten Özdemir, özetle şunları söyledi:

BOL İKRAMLI VE EKONOMİK…

İşletmemize gelen öğrencilerimiz aile sıcaklığını hissedecekler. Güler yüzümüz ve bol ikramımız ile ekonomik bir işletme olduğumuzun altını çizmek istiyorum. Burada dileyen oyununu oynayabilir dileyen dersini çalışabilir. Bay bayan tüm öğrenci arkadaşlarımız şimdiden işletmemize ilgi göstermeye başladı. Herkese teşekkür ediyorum.

AFYON HALKINA HİZMET EDİYORUZ

Şunu da belirtmek istiyorum. Biz sadece öğrencilere değil Afyonkarahisar halkınada hizmet veren bir işletmeyiz. Şehir merkezinden gelecek müşterilerimizede kaliteli bir ortamda keyifli bir oyun hizmeti sunmaya hazırız. Tüm Afyonkarahisar halkını işletmemize bekleriz.