Bankadan yapılan açıklamaya göre, Axess sahipleri yapacakları 1250 lira ve üzeri her ikinci market ve gıda alışverişine 75 lira, toplamda 600 lira kazanıyor.

Wings sahipleri de aynı sektörlerdeki 1500 lira ve üzeri ikinci alışverişlerinde 7 bin 500 Mil Puan, toplamda ise 1200 liraya varan uçak bileti değerinde 60 bine varan Mil Puan kazanıyor.

Her iki kampanyadan da yararlanmak için 9 Nisan'a kadar Juzdan'dan katılım sağlanması yeterli oluyor.

Juzdan'da ayrıca Axess, Wings ve Akbank Kart sahiplerine özel yüzlerce markada geçerli chip-para, Mil Puan, indirim ve taksit kampanyaları da bulunuyor.

TSKB'den deprem bölgesine ziyaret TSKB'den deprem bölgesine ziyaret

31 Mart'a kadar ilk kez Axess sahibi olacaklar, 15 Nisan'a kadar yapacakları her 2 bin lira ve üzeri alışverişlerinde 250 lira, toplamda 2 bin 500 liraya varan chip-para kazanabiliyor. Üstelik, cebe inen Axess'e başvuranlar kartlarını anında internet alışverişlerinde ve mobil ödemelerde kullanmaya başlayabiliyorlar.

Kampanyadan yararlanmak için Axess'e başvurduktan sonra, Juzdan uygulamasından ilgili kampanyaya katılım yeterli oluyor.

Wings sahibi olacaklar ise, 15 Nisan'a kadar yapacakları toplamda 30 bin lira harcamaya yurt dışında 4 bin lira, yurt içinde 2 bin lira uçak bileti değerinde kullanılabilecek 200 bin Mil Puan kazanıyor. Wings programlarından kazanılan indirimlere ek, 15 Nisan'a kadar yaptıkları her restoran harcamasından yüzde 5, toplamda 1000 liraya varan indirim de kazanmak mümkün.