AK Parti Afyonkarahisar'daki tüm adaylarını açıklamıştı. Bazı ilçeler ve beldelerde değişikliklere giden AK Parti, Sandıklı'da mevcut başkan Mustafa Çöl yerine Adnan Öztaş'ı aday gösterdi.

Mustafa Çöl konuyla ilgili açıklama yaparak kalıcı eserler bırakmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek gururlu olduğunu belirtti.

Çöl'ün açıklaması şu şekilde;

"Kıymetli Hemşehrilerim;

2014 yılında sizlerin teveccühü ve Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ve tensibi ile başlamış olduğum Sandıklı Belediye Başkanlığı görevimi 10 yıllık süreçte elimden geldiği gücümün yettiği kadarı ile yapmaya çalıştım. 10 yıllık süreçte her daim desteklerini esirgemeyen başta aileme, meclis üyelerime, teşkilatımıza, minnettar olduğum siz kıymetli Sandıklı’lı hemşehrilerime ve yaptığımız her projede fedakarca çalışan kıymetli personellerime şükranlarımı sunuyorum. Kalıcı eserler bırakmak gelecek nesillere güzel miraslar hediye etmek için gece gündüz demeden çalıştık.

Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile 2024 seçimleri için partimizden aday gösterilen arkadaşımız Adnan Öztaş ‘a başarılar diliyorum. İnşallah bundan sonra kadim ilçemize daha güzel hizmetler yapılır ve hep beraber kullanmak nasip olur.

Saygılarımla…"

İYİ Partili Öztürk: Sandık başında 5 dakika düşünün, 5 yıl pişman olmayın İYİ Partili Öztürk: Sandık başında 5 dakika düşünün, 5 yıl pişman olmayın

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş