İl Başkanlığı döneminden bu tarafa geleneksel hale getirdiği ‘Halk Günü’ buluşmalarına devam eden Milletvekili İbrahim Yurdunuseven yerel seçimlerin ardından vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.  Her hafta Afyonkarahisar'ın bir başka bölgesinde talepleri dinleyen Milletvekili Yurdunuseven, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında halk günü buluşmalarını gerçekleştirdi. 

Afyon’da Kurban Bayram Namazı Kaçta Kılınacak? Bayram Namazı Nasıl Kılınır? Afyon’da Kurban Bayram Namazı Kaçta Kılınacak? Bayram Namazı Nasıl Kılınır?

Whatsapp Image 2024 05 27 At 17.06.36

"Vatandaşlarımız Ankara’ya zahmet etmesin, biz  onların ayağına geliyoruz"

Halk günü buluşmalarına ilişkin değerlendirmede bulunan Yurdunuseven, “Geleneksel hale gelen halk günü toplantılarının bir yenisini daha gerçekleştiriyoruz. Talebi olan vatandaşlarımız Ankara’ya zahmet etmesinler biz buraya onların ayağına geliyoruz. Çözüm odaklı yapabileceğimiz ne varsa milletvekili olarak ya da diğer kurumlarla aracı olarak yapabileceğimiz ne varsa vatandaşlarımızla irtibat halindeyiz. Hafta içinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kanun çalışmalarındayız, Cuma ve Pazartesi arasında da Afyonkarahisar’dayım. Hem halk günü anlamında hem de vatandaşlarımızla hem hal olma anlamında Afyonkarahisar’dayız. Vatandaşlarımıza bir kez daha hatırlatmak isterim; bizi nerede isterlerse ya parti binasında ya da kendi özel büromda bulabilirler. Biz her zaman çalışmaya, hizmet etmeye, vatandaşlarımıza yardımcı olmaya ve inşallah elimizden geldiğince onların yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş