Afyonkarahisar’da yapılan AK Parti Kadın Kolları Ege Bölge Teşkilat toplantısında konuşan Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, muhalefetin helalleşme açıklamalarına değinerek, “Biz geleceğiz ve helalleşeceğiz diyorlar. Aslında helalleşme falan değil, kendilerine göre bizimle hesaplaşacaklar. Maddi kısımları bir kenara koyun, hesaplaşırız. Sıkıntı yok” dedi

AK Parti Kadın Kolları Ege Bölge Teşkilat toplantısı Afyonkarahisar’da yapıldı. Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ve Teşkilat Başkanı Emine Yavuz Gözgeç’in de katıldığı toplantıda Uşak, Kütahya, İzmir, Muğla, Aydın, Manisa ve Denizli teşkilatları hazır bulundu.

Binali Yıldırım: Zafer Haftası’nda Afyon’da olacağız  Binali Yıldırım: Zafer Haftası’nda Afyon’da olacağız 

Burada konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven şunları söyledi:

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de konuşmasında AK Parti’nin demokrat bir parti olduğunu vurgusunu yaparak, teşkilatçılığın önemini çok iyi bildiğini ve kadınların AK Parti'de çok büyük görevler üstlendiğini dile getirdi. Yurdunuseven konuşmasında şunları söyledi; "AK Parti demokrat ve herkesi kucaklayan bir yapıdır. Diğerlerinin demokratlığına inanmayın. Onların demokrasiyle hiç alakaları yok. Kendilerine göre bir ağız geliştirmişler, 'biz geleceğiz ve helalleşeceğiz' diyorlar. Aslında helalleşme falan değil, kendilerine göre bizimle hesaplaşacaklar. Maddi kısımları bir kenara koyun, hesaplaşırız. Sıkıntı yok. Ama millete manevi kısımda ne yapacaklarını düşünemiyoruz bile. Onun için teşkilat olarak 2023 seçimlerine çok ciddi bir şekilde hazırlanmamız ve hedeflerimizi önümüze koymamız lazım.