AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Kurban Bayramının hayırlara vesile olmasını dileyerek şöyle konuştu: “Ekonomide bir sıkıntı var görüyoruz. Tüm dünya da bir sıkıntı var. Ama memurumuza, asgari ücretlimize, emeklimize neler yaptığımızı herkes gördü”

2023 YILINDA YALNIZ KALIRSAK…

MHP: Afyon’un tek hematoloji hekimine yapılan saldırıyı kınıyoruz MHP: Afyon’un tek hematoloji hekimine yapılan saldırıyı kınıyoruz

11 Temmuz tarihinin Srebreniza katliamının yıldönümü olduğunu belirten Yurdunuseven, “2023 yılında yapılacak seçim gerçekten önemlidir. 2023 yılında eğer yalnız kalırsak neler olabilir? Neleri yaşayabiliriz? Allah muhafaza o günleri görmek istemiyoruz. Onun için bir yıl kadar bir zaman kalan 2023 yılı seçimlerine birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik içerisinde kol kola, omuz omuza çalışmaya başladık. Bundan sonra hızımızı, tempomuzu arttıracağız. Bugün eline mikrofonu alanlar emeğe ve emekçiye saygıdan, emeğe değer verilmesinden bahsettiler. Onlar önce bir kendi partilerindeki emekçinin haklarına bir baksınlar. Sonra kalkıp bunları mikrofonlardan dile getirsinler.

EKONOMİDE SIKINTI VAR…

Elhamdülillah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ilerliyoruz. Evet, ekonomide bir sıkıntı var görüyoruz. Tüm dünya da bir sıkıntı var. Ama memurumuza, asgari ücretlimize, emeklimize neler yaptığımızı herkes gördü. Allah ondan razı olsun ve başımızdan eksik etmesin. 20 yıldır yaptıklarımızı gözleri görmeyenler, kulakları duymayanlara bir şey deme şansımız yoktur. Zaten kendileri de kabul ediyor, ‘Dünyanın en iyi işini yapsanızda biz sizi tenkit edeceğiz. İşimiz bu.’ diyorlar. Önemli olan bizim yaptıklarımızı vatandaşlarımıza anlatmamızdır. İnşallah 2023 yılında yeniden Cumhurbaşkanımızı Cumhurbaşkanımız yapacağız. İnşallah 2023 yılı Türkiye’de Recep Tayyip Erdoğan’ın yılı oacaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun.”