AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen programda konuşan Yurdunuseven “Sayın Cumhurbaşkanımız ile az önce online bir toplantı gerçekleştirdik. Sizlere selamını öncelikle tüm teşkilat mensuplarımıza iletmek istiyorum. Dua edelim Allah ona güç versin” ifadelerini kullandı.

Afyon’da Gurbetçi Festivali: Manuş Baba, Özlem Özdil, Uğur Işılak ve Ahmet Şafak Konsere Geliyor Afyon’da Gurbetçi Festivali: Manuş Baba, Özlem Özdil, Uğur Işılak ve Ahmet Şafak Konsere Geliyor

"Cumhurbaşkanımız olmasa neler olabileceğini düşünemiyoruz"

Yurdunuseven sözlerine şöyle devam etti: “Müslüman kardeşlerimizin haccı kabul olur inşallah. Kurban İbrahim’ce adanış, İsmail’ce teslimiyettir. Kurban paylaşmanın en güzel örneği ve aidiyettir. Kurban Bayramı toplumumuza verilen en güzel mesajlardan biridir. Tüm insanların birbiriyle kardeş olduğunu ve bir araya gelerek paylaşımda bulunduklarını gösterir. Bir yanımız bu güzel duygu ve düşüncelerle huzur bulurken bir yanımızda tüm dünyadaki özellikle Gazze’de, Doğu Türkistan’da, Myanmar’daki Müslüman kardeşlerimize yapılan zulümleri gördükçe üzülüyoruz. Firavunun çocukları Vatikan’ın çocukları ve Ebu Cehil’in çocukları maalesef dünyada bir oyun oynuyor. Müslüman kardeşlerimiz üzerine bir oyun oynuyor. Bu oyuna dim dik durarak karşı koyan dünyadaki tek liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var, Allah onu başımızdan eksik etmesin. Cumhurbaşkanımız olmasa neler olabileceğini düşünemiyoruz. Elhamdülillah ki o başımızda. Çok değerli hemşehrilerim ve kıymetli teşkilat mensuplarımız bu duygu ve düşüncelerle hepinizi selamlıyor hepinizin bayramını kutluyorum.”

Editör: Kudret Kuş