Afyon’un Yaylalarından MasterChef’e Katılan Ayşe’nin Hikayesi: Şefleri Büyüledi Afyon’un Yaylalarından MasterChef’e Katılan Ayşe’nin Hikayesi: Şefleri Büyüledi

TOKİ’nin çok uygun şartlarda konut ürettiğinin altını çizen AK Parti Milletvekilleri, Afyonkarahisar’da 9 458 konut inşa edildiğini ifade ettiler. 

- Cumhuriyet tarihinde yapılmamış konut üretimini TOKİ olarak yaptık

Hali hazırda devam eden projeleri de tamamlanmasıyla Afyonkarahisar’da TOKİ tarafından 12257 konut ve işyeri yapılmış olacak diye konuşan AK Partili Vekiller, “Vatandaşlarımız müsterih olsun, AK Parti olarak Cumhuriyet tarihinde yapılmamış konut üretimini TOKİ olarak yaptık, yine yapmaya devam edeceğiz. TOKİ Başkanımız ile bir görüşme gerçekleştirdik, bu kapsamda tüm konutlarda KDV oranı %1 olacak, 537 adet 2+1 konutlarda %12 peşinat, 180 ay vade yada %20 peşinat 240 ay vade olacak. Yine 239 adet 3+1 konutlarda %10 peşinat 120 ay vade yada %20 peşinat 240 ay vade şeklinde ödeme imkanı olacak. Bu konutların kura çekimleri de 10 haziran günü yapılarak, şerefiyeye göre taksitlendirme olacak. Yılsonunda tüm konutların teslimatı için yoğun bir gayret sarf ediyoruz. Vatandaşlarımızın bilmesini istediğimiz bir bir diğer husus ise taksitlerin konutların teslim edildiği ay itibari ile başlayacak olmasıdır. Hemşehrilerimize şimdiden konutlarında güle güle huzurla hayırla oturmaları duasında bulunuyoruz. AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde halkımıza hizmet etmeye, onları dünyada benzeri olmayan bir sistem ile konut sahibi yapmaya devam edeceğiz İnşallah” dediler.

Muhabir: Egemen Toprak Çiçek