AK Parti’nin her bayram geleneksel olarak düzenlediği bayramlaşma törenleri birlik ve beraberlik içerisinde, bayramın manevi dokusuna uygun olarak gerçekleştirildi. Bayramın ikinci günü il başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninin ardından İl Başkanı Hüseyin Menteş, milletvekilleri; Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Siper ve il başkan yardımcısı Mehmet Ali Tekik İhsaniye ilçesinde düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı. İhsaniye Belediye başkanı Emine Gökçe‘nin evsahipliğinde düzenlenen bayramlaşma töreninde teşkilat mensupları, vatandaşlar ve mahalle muhtarlariyla bir araya gelen AK Parti heyeti burada istek ve talepleri de dinledi. 

Bayramın üçüncü günü; Çobanlar, Şuhut ve Dinar ilçe başkanlığında düzenlenen törenlere katılan AK Parti heyeti burada teşkilat mensuplarının bayramını kutladılar.

Daha sonra Dazkırı ilçesinde Evciler ve Başmakçı teşkilatlarının da katılımıyla düzenlenen bayramlaşma programında il başkanı ve milletvekilleri; teşkilatın ve vatandaşların bayramını kutlayarak taleplerini dinlediler.

AK Partili Ali Özkaya’dan Mehmet Zeybek ve Mahmut Koçak itirafı AK Partili Ali Özkaya’dan Mehmet Zeybek ve Mahmut Koçak itirafı

“Başkaları gibi bahanelerin ardına sığınmıyor, hizmet üretiyoruz”

Bayramlaşma törenlerinde konuşan İl Başkanı Hüseyin Menteş, milletvekilleri; Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde vatandaşla iç içe olduklarını belirterek 22 yıllık AK Parti iktidarında gücünü halktan alan bir davanın mensupları olarak tüm mesai ve imkanlarını halk için harcamaya devam edeceklerini belirttiler. İl başkanı ve milletvekilleri; “AK Parti Afyonkarahisar İl teşkilatları olarak geleneksel olarak sürdürdüğümüz ilçelerimizdeki bayramlaşma buluşmalarına hız kesmeden devam ediyoruz. İlimizin her bir köşesindeki bir tek ferdimiz dahi bizim için çok önemli. İmkanlar dahilinde normal zamanlarda istedikleri vakit ve saatte vatandaşlarımızla birebir ve telefon aracılığıyla bizlere ulaşabiliyorlar. Bayramlarda da hem vatandaşlarımız ve teşkilatımızla bayramlaşıyor hemde onların varsa bir talebi çözüm yolları üzerinde çalışıyoruz. 3 gün boyunca ilçelerimizdeyiz. Gittiğimiz her bir ilçemizde geçtiğimiz her bir yolda Cumhurbaşkanımız ve AK Partimizin muazzam eserleri var. Bizler her zaman siyasetimizi lafla değil eser üzerine yapan bir partiyiz. Başkaları gibi bahanelerin ardına sığınmıyor, hizmet üretiyoruz. Enerjimizin ve imkanımızın tamamını hizmetkarı olduğumuz Afyonkarahisar’a harcıyor ve harcamaya devam edeceğiz” dediler.

Muhabir: Hanım Sündük'ün Haberi.