Parti çalışmalarının yanı sıra her fırsatta şehir genelinde, ilçe ve köylerde çeşitli programlar gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın esnaf ve vatandaşlarla yapmış olduğu sohbet ve kurduğu sıcak samimiyet pazara gelen vatandaşlar tarafından da dikkatle takip edildi.

Çarşamba pazarına çıkarma yaptılar

Çarşamba pazarında yapılan ziyarete Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Başkan Yardımcısı Fatih Okyar, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, il yönetim kurulu üyesi Hilmi Yıldız, İbrahim Birliktir, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve Merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. Esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan İl Başkanı Uluçay ve Başkan Zeybek, pazar esnafının ve vatandaşların dile getirdikleri talepleri tek tek dinledi. 

“Pazarcı esnafımız AK Parti’ye sahip çıkıyor”

“Sadece seçimden seçime veya ayda yılda esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmiyor, her fırsatta halkın içinde oluyor ve taleplerini dinliyoruz” diyen Uluçay “AK Parti’ye sahip çıkan ve her zaman yanımızda olan pazarcı esnafımızı ziyaret ederek hem bu destekleri için teşekkür ettik, hem de onların sorunlarını dinleyerek not aldık. Gücünü aziz milletimizin ta kendisinden alan bir partinin temsilcileri olarak, milletimiz ile birlikte toplumumuzun her kesimiyle istişare ediyor, görüş alışverişinde bulunuyoruz. Her zaman halkının yanında olan, öneri ve düşüncelerini merkeze alan ve buna göre çalışmalarını şekillendiren bir siyaset anlayışını yine bundan sonraki yol haritamız da sürdürmeye devam edeceğiz. Yeni, yeniden büyük Türkiye için, Ege Bölgesinin yıldızı, gelişen, kalkınan mutlu, huzurlu insanların yaşadığı bir Afyonkarahisar için, milletimizle, hemşerilerimizle omuz omuza, gönül gönüle çalışmaya, üretmeye, hizmete var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bize göstermiş oldukları yakın ilgi ve desteklerinden dolayı bütün hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“Ziyaretlerimizde sorunları birinci ağızdan öğreniyoruz”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de “Pazarcı esnaflarımız ve hemşehrilerimizle her fırsatta bir araya gelmeye, yerinde çözümler üretmeye devam ediyoruz. Mekân ve yer fark etmeden yaptığımız ziyaretler kapsamında bu kez de Çarşamba Kapalı Pazar yerini ziyaret ettik. Bu ziyaretlerle; hem esnaflarımızla hem de vatandaşlarımızla bir araya gelme fırsatı buluyoruz. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinledik. Sorun yaşadıkları konular varsa not ederek, hemen çözüme kavuşması için çalışmalarımızı başlattık. Biz bu tür gezilerde sorunları birinci ağızdan öğrenme imkânı buluyoruz. O yüzden vatandaşlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Çünkü vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın fikri bizim için çok önemli. Ortak yönetim anlayışı ile hareket ediyoruz, şehrimizi birlikte yönetiyoruz. Bizler bu şehir ve hemşehrilerimiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. İstişareler ile yerinde incelemeler ile birlikte yönetim anlayışı ile yatırımlarımızı ve çalışmalarımızı hayata geçirmeyi sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini birebir dinlemek için ziyaretlerimiz de devam edecek. Şehre hizmet yolunda bana eşlik eden İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay, İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz, Kadın Kolları Başkanımıza Ferda Ertürk ve parti teşkilatımıza teşekkür ediyorum. İlk günkü heyecan ve aşk ile her yerde halkımızın yanındayız. Vatandaşlarımızla gönül bağımızı hiçbir zaman koparmayacağız. Halkımızın göstermiş oldukları teveccüh ve güleryüz için teşekkür ediyorum. Tevazu, Samimiyet ve gayretle çok çalışıp Afyon'umuzu çok daha iyi noktalara taşıyacağız. Gönüller bir yürekler bir, dualar bir...” ifadelerine yer verdi. 

Yaşlı kadın Erdoğan ve Bahçeli’ye dua etti

Ziyaretlerde yaşlı bir kadının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye “Allah’ım Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli’ye uzun ömürler versin” duası da partilileri duygulandırdı.