Uluçay açıklamasında, “Afyonkarahisar'ımızın sanayi potansiyelini artırarak, yeni iş imkanları yaratmak amacıyla 'Afyonkarahisar 100. Yıl OSB Bölgesi' projesini hayata geçireceğiz. Bu projemizle şehrimizin sanayi altyapısını güçlendirerek, yerel ekonomiyi canlandırarak ve istihdamı arttıracağız. 

Afyon’da İl Genel Meclisi Başkanını şok eden soru: Böcek taraması yaptıracak mısınız? Afyon’da İl Genel Meclisi Başkanını şok eden soru: Böcek taraması yaptıracak mısınız?

Afyonkarahisar’ımızda 100. Yıla yakışır 100. Yıl Organize Sanayi Bölgesi ile otomotivden makine imalatına, plastikten tekstile kadar geniş bir yelpazede yer alacak, çevreci enerji kaynakları ve modern alt yapısıyla şehrimize yenilikçi bir ekonomik vizyon katacağız. Afyonkarahisar’ı 100. Yıla yakışır projemizle ekonomik büyümesine ivme kazandırmayı hedefliyoruz.  6.800 dekar alan üzerinde yer alacak olan 100. Yıl OSB Bölgemiz istihdam, teknolojik, yenilikçi, verimli, sanayici odaklı, sürdürülebilir, çevreye duyarlı bir anlayışla hizmet verecek. Çevresel etkileri de göz önünde bulundurarak, çevreye duyarlı bir sanayi anlayışını benimseyeceğiz. Yeşil gelece teknolojiyle adım atacağız” dedi.