Şuhut Karadilli Ovası ve Dinar Çölovası  arazilerinde incelemele yapan Milletvekili Ali Özkaya, “Tarım Müdürlüğümüz ile sürekli istişare halindeyiz, afetin etkisini arazide gözlemlemek için çiftçilerimiz ile bir araya geldik.

- Çiftçilerimizin dün olduğu gibi bugün de yanındayız

Çiftçilerimizin dün olduğu gibi bugünden sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz. Çiftçilerimizin zirai don nedeniyle yaşadığı ve yaşayacağı sorunların çözümü için gereken girişimleri yapıyoruz. Rabbim milletimizi her türlü afetten muhafaza eylesin, çiftçilerimize geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Çiftçilerimizden istirhamımız Tarım Müdürlüğümüz yetkililerinin uyarıları ve ikazlarını dikkate almaları, gerekli tavsiyeler doğrultusunda hareket etmesidir.” dedi. Milletvekili Ali Özkaya’ya Afyonkarahisar Tarım ve Orman Müdürü Özkan Parlak ve yetkililer eşlik etti.

Afyon’da köylüler ayaklandı: Amerikalı’ya ‘hayvan yetiştir’ diye kiralanan araziye, 13 yıldır tek bir hayvan gelmedi! Afyon’da köylüler ayaklandı: Amerikalı’ya ‘hayvan yetiştir’ diye kiralanan araziye, 13 yıldır tek bir hayvan gelmedi!

>>Kudret Kuş'un Haberi