İlk olarak Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş ile birlikte Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet Güldal’ı ziyaret eden milletvekilleri, üreticilerin ve çiftçilerin taleplerini genel müdüre ilettiler. Hasat döneminde yaşanacak sorunların önüne geçmek, hububat alımlarının hızla sağlanması için çiftçilerin talepleri Genel Müdür Güldal’a iletildi.

Whatsapp Image 2024 05 23 At 10.35.08 (2)

Daha sonra Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'yi, ziyaret eden milletvekilleri, ilimizde yapılan toplu konut ve belediyelerin taleplerini iletip istişarelerde bulundular. Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık’ı da ziyaret eden milletvekilleri sağlık alanında yapılacak çalışmaları istişare ettiler. Son olarak Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan’ı ziyaret eden milletvekilleri Afyonkarahisar'ın kültür ve turizm yatırımlarını değerlendirdiler.

Şanlıurfa'da şiddetli rüzgar ve yağmur Şanlıurfa'da şiddetli rüzgar ve yağmur

Whatsapp Image 2024 05 23 At 10.35.08 (1)

Yapılan ziyaret ve istişarelerle ilgili görüşlerini bildiren AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri; “Şehrimize yapılacak her türlü hizmet ve yatırımlarda bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bakan, bakan yardımcısı ve genel müdürlük düzeyinde belediye başkanlarımızın bizlere ilettiği talepleri yerine getirmek adına sürekli temas halindeyiz. Bu hafta Çevre ve Şehircilik, Sağlık, Kültür ve Turizm bakanlıkları ile TMO genel müdürümüzle görüşme sağladık. Bakanlarımız ve genel müdürlerimiz makul düzeyde bizlerin taleplerinin yerine getirilmesi noktasında sonuna kadar destek oluyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde tüm bakanlarımız Afyonkarahisar’a ayrı bir önem veriyor ve bizlere güveniyor. Bu güveni boşa çıkartmamak adına laf değil hizmet siyaseti yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştular.

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş