Özgür Yapı tarafından Afyonkarahisar’a kazandırılan The Watermall Alışveriş Merkezi, Akrones Termal Otel’in ön cephesinde, geniş ve ferah bir alanda kapılarını hizmete açtı. Açılışa il protokolü yoğun ilgi gösterdi.

WhatsApp Image 2023-10-29 at 18.13.12 

Yücel Albay: Afyon’a Bir Değer Kattığımızı Düşünüyoruz

Açılış sonrasında Afyon Postası mikrofonlarına konuşan İş İnsanı Yücel Albay, şunları söyledi: “Cumhuriyetimizin 100. Yılında böyle bir yeri açmaktan çok mutluyuz. Afyon’a bir değer kattığımızı düşünüyoruz. Burada 8 tane yeme içme yeri, 14 tane mağaza olmak üzere toplam 22 tane iş yeri var. 22 iş yeri demek aşağı yukarı 350 kişilik istidam demek.  Cumhuriyetimizin 100. Yılında burayı açmak için böyle bir emek verdik. Afyon’a böyle güzel bir mekan kazandırdık” 

WhatsApp Image 2023-10-29 at 18.15.53

The Watermall'da Neler Olacak?

Dünya mutfağı konseptiyle ünlü ve ilimizde “bir ilk” olan “Happy Moons”, “The Hunger” markaları, AYD tarafından “Yılın Markası Ödüllü” ve yine ilimizde ilk şubesi olan “HD İskender”, “Burger Yiyelim” ve tatlılarıyla ünlü size farklı tatlar katacak “Chocolabs”, tatlınızdan sonra kahvenizi keyifle içeceğiniz “Gloria Jean’s Coffee” ve “Komşu Kahve”, Gastonomi ile ünlü Afyonkarahisar’ımızın yöresel lezzetlerini sunan “Keyani Gurme Restoran”, şehirlerarası seyahat eden misafirlerimize ve Afyonkarahisar halkına hizmet vermektedir. Hedefimiz farklı tatları ve markaları 7’den 70’e tüm misafirlerimize en özgün şekilde sunmaktır. Ulusal markalarımız “Boyner” “Civil”, “D&R”, “Bilt” gibi departman mağazalar, uluslararası markaları içinde bulunduran konseptiyle Afyonkarahisar’da ilk şubesini açan Multibrand mağazası The Watermall Avm’ mizdedir.

WhatsApp Image 2023-10-29 at 18.13.06

Afyon'da bugün altın fiyatları ne kadar? 5 Aralık 2023 Salı Afyon'da bugün altın fiyatları ne kadar? 5 Aralık 2023 Salı

-Afyon Postası'ndan Egemen Toprak Çiçek’in Haberi.