Bu önemli turnuva için hazırlıklarını tamamlayan sporcular, büyük bir motivasyon ve azimle Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor.

Kasapoğlu: Hem Afyonkarahisar’ı Hem De Türkiye’yi Onurlandıracaktır

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, sporculara ve antrenörleri Yakup Yağcı'ya başarı dileklerinde bulundu. Kasapoğlu, yaptığı açıklamada, "Sporcularımızın uluslararası arenada ülkemizi temsil edecek olmaları bizler için büyük bir gurur kaynağı. Onların başarısı, hem Afyonkarahisar’ı hem de Türkiye’yi onurlandıracaktır. Sporcularımıza ve antrenörlerimize güvenimiz tam, kendilerine başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Afyon’da Muay Thai Müsabakaları Nefes Kesti: Altın Kemer Verildi Afyon’da Muay Thai Müsabakaları Nefes Kesti: Altın Kemer Verildi

Yağcı: Takımımızın 10 sıkletinden 3’ü Taşoluk Belediye Spor Kulübünden

Antrenör Yakup Yağcı ise sporcularının yoğun bir çalışma programı ile hazırlandıklarını belirterek, "Sporcularımız disiplinli ve özverili çalışmalarıyla bu aşamaya geldiler. U-17 Milli Takımımızın 10 sıkletinden 3’ü Taşoluk Belediye Spor Kulübünden. Avrupa Şampiyonası'nda başarılı sonuçlar elde ederek bayrağımızı gururla dalgalandıracaklarına inanıyorum" dedi.

Whatsapp Image 2024 06 23 At 18.12.26 2

“Türkiye’yi En İyi Şekilde Temsil Edeceğiz”

Sporcular Fatma Yılmaz, Emine Beyza Barışkan ve Yağmur Karabacak da yaptıkları açıklamalarda, Avrupa Şampiyonası'nda en iyi performanslarını sergilemek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini belirttiler.

Muhabir: Hanım Sündük