Başkan Karakuş’un konuşmasından başlıklar şöyleydi;

-Ocak ayında play-off, mayıs ayında şampiyonluk parolasıyla göreve geldik. Aralık ayı içerisinde 3 takımla 3. sıradayız. Bunlar sizlerin sayesinde, emekleriyle oldu. Takımınıza, şehre, sizlere sahip çıkan şehre sahip çıkın.

– Çorum karşılaşması zorlu olacak. Direkt rakibimiz olan bir takımla karşılaşacağız. Takımımıza sonsuz güvenimiz var. Maç günü stadımızın da hiç yer kalmayacak şekilde dolmasını istiyoruz. Çünkü biz 12’nci adamın gücünü hakikaten görüyoruz ve yanımızda görmek istiyoruz.

-Afyonkarahisar’ın her köşesinde Afyonspor konuşulsun istiyoruz. Sporun şehrine yakışan muhabbetler yapılsın. Bu şehir daha üst ligleri hak ediyor.

– Biz takımı aldığımızda takımın ortalaması 1.53 civarındaydı, şimdi 2.53 oldu. Zaten almış olduğumuz puanlar ve galibiyetler ile de bu sonuç açık şekilde ortadadır.

-Park Afyon AVM 2. katta kulubümüzün bir standı olacak. Toplam 30 metrekare alanda forma, eşofman, mont, eldiven, ayakkabı da dahil olmak üzere birçok lisanslı ürünümüz standımızda yerini alacak. Yaklaşık bir aya kadar oraya açmış olacağız. Online satışlarımızı da albikere.com üzerinden yapmaya devam edeceğiz.

– 2. yarı öncesinde kombine satışlarımız olacak. 10 bin kombine satış hedefimiz var. Maraton ve kale arkası 200₺, Vip A ve Vip B kombine fiyatları ise 750₺ olarak belirlendi.