Ertuğrulgazi Mahallesi 1919 sokakta yaşayan bir vatandaş, Afyon Postası WhatsApp Hattı’na gönderdiği mesajda, yaklaşık 10 gündür iki adet sokak lambasının arızalı olduğunu ve yanmadığını belirtti. Mahalle sakinleri olarak defalarca 186 ihbar hattına arıza bildiriminde bulunduklarını, ancak arızanın halen giderilmediğini ifade etti.

186 İhbar Hattı’na Yapılan Bildirimler Sonuçsuz Kaldı

Mahalle sakinleri, sorunun çözülmediği halde telefonlarına "sorun çözülmüştür" şeklinde mesajlar geldiğini ve bununla adeta dalga geçildiğini belirtti. Vatandaşlar, bu durumu Afyon Postası'na ileterek, sorunlarının duyurulmasını ve yetkililerin bir an önce müdahale etmesini talep etti.

Vatandaşların Talebi

Ertuğrul Gazi Mahallesi sakinleri, Afyon Postası’ndan şu ifadelerle yardım istedi: "Biz komşularla beraber 186 ihbar hattına defalarca arıza bildirmemize rağmen halen arıza giderilmemiştir. Arıza giderilmediği halde telefonlarımıza 'sorun çözülmüştür' diye mesaj almaktayız. Halkın sesi olarak sizden, tarafsız Afyon Postası olarak sorunumuzu duyurmanızı arz ediyoruz."

EURO 2024'te Türkiye'nin Gürcistan Zaferi Afyon’da Coşkuyla Kutlandı: Burcu Köksal'ın Sevinci Dikkat Çekti! EURO 2024'te Türkiye'nin Gürcistan Zaferi Afyon’da Coşkuyla Kutlandı: Burcu Köksal'ın Sevinci Dikkat Çekti!

Muhabir: Egemen Toprak Çiçek