Afyonkarahisar'dan yarışmalara katılan Hamide Nur Tekdemir, Turkcell Türkiye U16-U18 Bölgesel Atletizm Seçme Yarışmalarında gösterdiği performansla finale yükselmeyi başardı. Yarışmalar, 10-11 Mayıs tarihleri arasında Antalya Zeytinköy Atletizm Sahasında gerçekleşti ve 457 sporcunun kıran kırana mücadelesine sahne oldu.

Bodrum FK, play-off 1. turda Boluspor ile yapacağı maçının hazırlıklarını sürdürdü Bodrum FK, play-off 1. turda Boluspor ile yapacağı maçının hazırlıklarını sürdürdü

Başarılarla Dolu Performans

Tekdemir, yarışmalarda 800 metre koşusunda 2.42 derece yaparak ikinci, 1500 metre koşusunda ise 4.48 derece ile üçüncü sırada yer aldı. Bu performansıyla Afyonkarahisar'ı Türkiye finallerinde temsil etme hakkı kazandı. Genç atlet, gelecek vadeden yetenekleriyle dikkat çekiyor ve bu başarısıyla spor camiasında adından söz ettiriyor.

Tebriklerimizi İletiyoruz

Sporcumuz Hamide Nur Tekdemir'i ve antrenörlerini bu başarılarından dolayı tebrik ediyor, Türkiye finallerinde de başarılar diliyoruz. Kendisini ve Afyonkarahisar'ı en iyi şekilde temsil etmesini temenni ediyoruz. >>Hanım Sündük'ün Haberi.