Ali Uysal, gösterdiği üstün performans ve azimle, hedefleri arasında yer alan Kırkpınar Başpehlivanlığı yolunda emin adımlarla ilerlediğini kanıtladı.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, bu başarı dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Sporcumuz Ali Uysal'ı ve antrenörlerini bu büyük başarısından dolayı tebrik ediyorum. Balıkesir'de düzenlenen güreşlerde 35 sporcu arasından sıyrılarak Tozkoparan boyunun şampiyonu olması, hem sporcumuzun hem de ekibimizin disiplinli çalışmasının bir sonucudur. Hedefimiz olan Kırkpınar Başpehlivanlığı yolunda Ali'nin emin adımlarla ilerlemesi bizleri gururlandırıyor," dedi.

Gençlik Kampları Ulusal Kamp Dönemi başvuru tarihi uzatıldı! Gençlik Kampları Ulusal Kamp Dönemi başvuru tarihi uzatıldı!

Whatsapp Image 2024 06 11 At 14.04.06

- "Hedefim Kırkpınar Başpehlivanlığı"

Ali Uysal ise şampiyonluk sonrası yaptığı açıklamada, "Bu başarıyı elde etmek için çok çalıştım ve emek verdim. Hedefim Kırkpınar Başpehlivanlığı ve bu yolda ilerlemek için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Desteklerinden dolayı İl Müdürlüğümüze, antrenörlerime, aileme ve tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim," dedi.

Muhabir: Egemen Toprak Çiçek