Burcu Köksal: "Afyon'da Gençlik Meclisi kuracağız" Burcu Köksal: "Afyon'da Gençlik Meclisi kuracağız"

Düzenlenecek olan tarım fuarında son hazırlıklar hızla tamamlanırken, fuar alanındaki koordinasyon ve güvenliğin sağlanması amacıyla il emniyet müdürlüğü ve jandarma komutanlığı tarafından fuar alanında gerekli incelemeler yapılarak, alınacak tedbirler konuşuldu. Fuar alanında incelemelerde bulunan İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürü J. Asb. Kd. Bşç. Ali Gören ve İl Emniyet Koordinasyon Komiseri Serhat Tokkaya ve fuar yetkilileri fuar alanında gerekli incelemelerde bulunarak, fuar boyunca halkımızın ve katılımcılarımızın huzuru ve güveni için görüş alışverişinde bulundular.

Abidooğulları: Asayiş Berkemal

Konuyla alakalı açıklama yapan fuar koordinatörü Mehmet Abdioğluları,  Asayiş Berkemal diye başladığı sözlerine şöyle devam etti:  “Başta Sayın Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı olmak üzere, Sayın Belediye Başkanımız Burcu Köksal Hanımefendi, İl Emniyet Müdürlüğümüz, Jandarma Komutanlığımız, diğer kamu ve kurumları, sivil toplum örgütleri ve tarımla alakalı firmalarımız sanki bir seferberlik ruhundalar. Şehrimiz ekonomisine ve tarım, hayvancılık ve gıda sektörüne can suyu olacak bu fuarımızda jandarmamız ve il emniyet müdürlüğümüz stant açarak, çiftçilerimizin bilgilendirilmesini sağlayacak.”

Kızılay Hastalara Şifa Ve Can Suyu Olacak

Fuar alanı içerisinde incelemelerde bulunan Türk Kızılay’ı Kan Bağışı Afyonkarahisar Merkezi Müdürü Dr. Kubilay Akman’da fuarda stant açarak tarım, hayvancılık ve gıda sektörüne gönül verenleri yalnız bırakmadı. Kızılay’da tarıma can suyu olacak fuarımızda oluşturacağı kan alım merkezi ile kan bağışı yapacak vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. 5 gün boyunca düzenlenecek fuarda Kızılay tarafından hem kan alımı hem de kan bağışı hakkında vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi için çalışarak hastalarımıza hem can suyu hem de şifa olmaya devam edecektir.