Tatilciler dönüyor: Afyon-Antalya yolunda yoğunluk var Tatilciler dönüyor: Afyon-Antalya yolunda yoğunluk var

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, 3 Haziran günü toplanarak önemli gündem maddelerini ele alacak. Gündemde, Devlet Hastanesi karşısında yer alan Uydukent İş Merkezi’ndeki 21 adet taşınmazın satışı konusu bulunuyor. Belediye Encümenine, bu gayrimenkullerin satışlarının yapılması için yetki verilmesi talebi meclis üyelerine sunulacak.

Meclisin Gündeminde Satış Yetkisi Var

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, 3 Haziran'da gerçekleştireceği toplantıda, Devlet Hastanesi karşısında yer alan Uydukent İş Merkezi’ndeki 21 adet taşınmazın satışı için Belediye Encümenine yetki verilmesi konusunu görüşecek. Bu gayrimenkullerin satış şartlarının ve muhammen bedellerinin tespiti de encümene devredilecek.

İşte Gündemdeki Madde

Meclisin gündeminde yer alan madde şu şekilde: “Mülkiyetleri Belediyemize ait ilimiz Merkez Orhangazi Mahallesinde 2853 Ada 4 Parsel üzerindeki Uydukent İş Merkezinde bulunan muhtelif vasıflara sahip 21 adet gayrimenkulün satışlarının yapılması, satış şartlarının ve muhammen bedellerinin tespiti için Belediye Encümenine yetki verilmesi talebi hakkında teklif”.

Meclis Üyeleri Karar Verecek

Belediye Meclisi üyeleri, bu önemli konuda Belediye Encümenine yetki verilip verilmeyeceğine dair kararlarını verecekler. Toplantının sonucunda, Afyonkarahisar Belediyesi'nin mülkiyetindeki taşınmazların geleceği netleşecek. 

Muhabir: Egemen Toprak Çiçek'in Haberi