Zafer Meydanı’nda gerçekleştiğimiz röportajda kimi yürüyüş yaparak mutlu olduğunu kimi ibadet yaparak kimi ise alışveriş yaparak mutlu olduğunu söyledi. Bazı vatandaşlar ise hiçbir şey yapmadığını onları üzen şeylerin pahalılık olduğunu kaydetti. Röportajda aldığımız cevaplar kısaca şöyle; 

Beni Üzen Şey Pahalılık 

Yürüyüş yapıyorum; kuran okuyorum. Beni üzen şey pahalılık, kiralar. Oğlum işsiz eşim işsiz. Beni üzen şeyler bunlar. 

Emekli Taşın Altında Kurbağa Gibi Yaşıyor 

Hiçbir şey yapmıyorum. Bu ortamda ne mutluluğu. Para yok pul yok. Emekli taşın altında kurbağa gibi yaşıyor. Mutluluktan söz etmek bile abes. Dertten çok ne var ki. Bugün aldığın yarın on misli. Ekonomik sıkıntı var, baskı var, her şey var. Nasıl mutlu olacağım. Mutluluk sadece kelime olarak kaldı. Başka bir şey eklemiyorum, tutukluyorlar sonra. 

Boks Yapıyorum

Mutsuz olduğumda, sinirlendiğimde antrenman iyi geliyor. Boks yapıyorum. 

Hayat Sorunları Beni Üzen Şey 

Kitap okuyorum, gezerek mutlu oluyorum. Yürüyüş yaparak can sıkıntımı gideriyorum. Genel olarak hayat sorunları beni üzen şey. 

Allah’a kul olmamak üzer beni 

İbadet yapıyorum. Hiçbir şey üzmez beni. Allaha kul olmamak beni üzer. 

Suriyeliler Beni Üzen Şey 

Boş kalırsam mutsuzum, çalışırsam mutluyum. Ben esnafım, terziyim vakit geçiriyoruz. Hastaneye gidiyorum nereye gidersen git her yer Suriyeli. Ben otobüse para veriyorum o bedava. Kimin yüzünden? 

Kira Borçları Beni Üzüyor 

Ayakkabı boyuyuorum başka bir şey ettiğim yok. Borçlar üzüyor. Ev borçları, kira borçları. Bir de dolandırıldım. Dost kazığı yedim. Bunlar beni üzüyor. 

Sudoku Çözüyorum 

Kendi mutlu etmek için vakit bulup uyumak istiyorum. Sabah kalkınca çay içersem kendimi mutlu ediyorum. Sudoku çözüyorum. Beni en çok üzen şey dedikodu. Bu insanların birbirlerini çekememezlikleri. Bir şey duyduysanız şahsın kendisine sorun doğru mu değil mi diye. Dedikodu yapmayın öyle değil mi? Bak bir sürü yardım merkezleri var. Oralarda yaşlılarımıza bakın. Gidin onların ihtiyaçlarını giderin, alışverişlerini yapın değil mi? 

 Ömrümün Son Demindeyim, Keşkelerim Var 

Hiçbir şey yaptığım yok şu an için. Sadece dostları ziyaret ediyorum. Geçmişe dönük anıları tazeliyorum o kadar. Ortamdaki insanların güvensizliği beni üzüyor. Herkes birbirine kazık atma peşinde. 30 yaş öncesinde keşkeler var ya o keşkeler yapmamayı söylerdim. Çünkü ömrümüzün son demindeyiz.

İstanbul-Antalya Hızlı Treni Afyon’dan geçecek: İstasyonun yapılacağı yer belli oldu… İstanbul-Antalya Hızlı Treni Afyon’dan geçecek: İstasyonun yapılacağı yer belli oldu…

-Kudret Kuş'un Özel Haberi.