Afyon’da 2 yıldır çivi çakılmayan tesis için para bulundu: Nail Azbay gündeme getirmişti Afyon’da 2 yıldır çivi çakılmayan tesis için para bulundu: Nail Azbay gündeme getirmişti

Vatandaşların ekmek temininde mağduriyet yaşadıklarını hatırlatan Başkan Burcu Köksal, “Burada yaşayan hemşehrilerimizin en yakın ekmeği alabilmesi için Özdilek Alışveriş Merkezine gitmeleri gerekiyordu. Seçim öncesi de buraya geldiğimizde vatandaşlarımız ekmek temininden özellikle mağdur olduklarını bizlere iletmişlerdi. Göreve başladıktan sonra buradaki bu sıkıntıyı gidermek amacıyla YÜNTAŞ’la görüşerek en uygun noktaya Halk Ekmek Büfesini kazandırdık.” diye konuştu.

MOBİL HALK EKMEK BÜFELERİ GELİYOR

Sadıkbey TOKİ’lerde oturan vatandaşlarımızın ekmek almak için başka bir yere gitmesine gerek kalmayacağını söyleyen Başkan Burcu Köksal, deprem konutlarında yaşayan vatandaşların da bu büfeden faydalanabileceğini ifade etti. Ucuz ekmeği halkımızın tamamına ulaştırmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Burcu Köksal, “Önümüzdeki süreçte ulaşamadığımız mahallelere ve bölgelere de Mobil Ekmek Büfesi vasıtasıyla halk ekmekleri ulaştıracağız. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Afra Nur Arslantaş