Afyonkarahisar’da uzun süredir görev yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’nin Samsun’a atandığı öğrenildi. Samsun İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun da Afyonkarahisar İl Müdürü olarak atandağı öğrenildi.

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu Afyonkarahisar İl Müdürlüğü'ne atandı. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine Afyonkarahisar İl Müdürü olan Feyzullah Dereci getirildi.

Afyonlu gazi hayatını kaybetti: 1996 yılında Kuzey Irak’ta gazi olmuştu! Afyonlu gazi hayatını kaybetti: 1996 yılında Kuzey Irak’ta gazi olmuştu!

İSMAİL HAKKI KASAPOĞLU KİMDİR?

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, 1971 yılında Terme'de doğdu. İlköğretim ve Ortaöğretim hayatını 1981 yılında Terme Fatih İlkokulunda tamamladı ve 1989 yılında Terme İmam hatip Lisesini bitirdi. Üniversite öğrenim hayatını 1992-96 yılları arasında 19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı. Ayrıca AÖF Spor Yöneticiliği bölümünü bitirdi. 19 Mayıs Üniversitesi Yüksek Lisansı tez aşamasında devam etmektedir.

1998-2004 yılları arasında Bafra Evren Uşağı İlköğretim Okulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği yaptı. 2010 yılından itibaren YüksekÖğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda sırası ile 1 yıl Bölge Müdür Yardımcılığı, 2 yıl Bölge Müdürü olarak görev yaptı. 2019 yılına kadar Kredi ve Yurtlar Kurumunda il müdürü olarak görev yaptı. 03 Ocak 2019 tarihinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne il müdürü olarak atandı.

23 rd Summer Deaflympics (23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarında) Director (Yönetici) olarak görev yaptı. Sivil Toplum Kuruluşlarında, vakıf ve derneklerde aktif olarak görev almaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.