Afyon’da Mini Kızlar Voleybol Turnuvası: Birinci, ikinci ve üçüncü belli oldu Afyon’da Mini Kızlar Voleybol Turnuvası: Birinci, ikinci ve üçüncü belli oldu

Kızlarda ve erkeklerde Afyon Gençlik Spor'un hakimiyeti dikkat çekerken, Şemsettin Karahisari GSK ve Karahisar GSK da podyumda yer aldı.

Kızlarda Afyon Gençlik Spor İki Kupayı Birden Kazandı

Kızlar kategorisinde kıyasıya bir çekişmeye sahne olan şampiyonada, Afyon Gençlik Spor'un iki takımı da zafere ulaşmayı başardı. Afyon Gençlik Spor (A), finalde Afyon Gençlik Spor (B) takımını yenerek şampiyonluk kupasını havaya kaldırdı. Kızlarda üçüncülük mücadelesinden ise Şemsettin Karahisari GSK galip ayrıldı.

Erkeklerde de Afyon Gençlik Spor Zirvede

Erkekler kategorisinde de Afyon Gençlik Spor'un hakimiyeti devam etti. Afyon Gençlik Spor (A), finalde Karahisar GSK (B) takımını mağlup ederek şampiyonluk unvanını kazandı. Erkeklerde üçüncülük maçında ise Afyon Gençlik Spor (B) rakibini yenerek bronz madalya kazandı.

Dereceye Giren Takımlara Kupa ve Madalyalar Takdim Edildi

Tüm kategorilerde dereceye giren takımlara kupa ve madalyalar törenle takdim edildi. Turnuvaya katılan tüm sporcuları ve emeği geçenleri tebrik eden yetkililer, minik sporcuların başarılarının devamını dilediler.

Turnuva Heyecanlı Geçti

Minikler Hentbol İl Şampiyonası, izleyenleri de keyifli bir turnuvaya sahne oldu. Minik sporcuların heyecanı ve mücadeleleri büyük beğeni topladı. Hentbola ilginin artması ve yeni yeteneklerin keşfedilmesi açısından da turnuvanın önemli bir katkı sağladığı belirtildi.

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş