Edinilen bilgilere göre Şuhut ilçesinin Karadilli beldesinde mezarlıkta bulunan bazı mezar taşlarına saldırı gerçekleşti. CHP Şuhut ilçe başkanı Caner Peynirci "Partimize oy ve gönül veren kişilerin vefat etmiş aile büyüklerinin mezar taşlarını kırılarak kullanılmaz hale getirilmiştir." olaya tepki gösterdi.

“BU NASIL MÜSLÜMANLIK!”

CHP Şuhut ilçe başkanı Caner Peynirci olayla ilgili şu açıklamyı yaptı: "Yerel seçimin üzerinden az bir zaman geçmesinin ardından Cunhuriyet Halk Partisinin zaferini hazmedemeyenlerin çirkin görüntülerine hep birlikte şahit oluyoruz. Buna bir yenisi ilçemize bağlı Karaadilli beldemizde eklendi. Mübarek ramazan ayına dahi saygı duymadan partimize oy ve gönül veren kişilerin vefat etmiş aile büyüklerinin mezar taşlarını kırılarak kullanılmaz hale getirilmiştir. 20 yıl sonra AKP’den CHP’ye geçmesini hazmedemeyenlerin bu yaptıkları çirkinlik asla kabul edilmez. Demokrasiye saygınız yok bari vefat eden insanlara saygınız olsaydı. Ayıptır,günahtır! 

Whatsapp Image 2024 04 05 At 18.18.36 (3)

Afyon'da çay yatağında mahsur kalan köpekleri itfaiye kurtardı Afyon'da çay yatağında mahsur kalan köpekleri itfaiye kurtardı

"KONUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"

Konu ile ilgili  arkadaşlarımız gerekli kurumlara şikayette bulundu. Bu terbiyesizliği yapanlar ceza alana kadar konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz. 

Whatsapp Image 2024 04 05 At 18.18.36 (2)

>>Kudret Kuş'un Haberi