AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan’dan'dan 2. OSB ile ilgili önemli bir açıklama geldi.  İşte o açıklama...

OSB’nin Alt Yapısı İçin 186 Milyon TL’lik Kaynak

“Türkiye’nin sayılı Organize Sanayi Bölgelerinden olan Sinanpaşa Afyonkarahisar 2 OSB’nin doğalgaz altyapısının tamamlanması için 186 milyon liralık kaynakta imzalandı. Şehrimizin sanayi alanında üretim ve istihdam merkezi olması için yakından takip ettiğimiz bu çalışmaların meyvelerini veriyor olması bizleri mutlu ediyor.” 

AK Partili Yurdunuseven’den 9 saatlik toplantı açıklaması: Aday kim olacak?  AK Partili Yurdunuseven’den 9 saatlik toplantı açıklaması: Aday kim olacak? 

Hamaset Değil Hizmet Üretiyoruz

“AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti Milletvekilleri olarak,  İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay,  Belediye Başkanlarımız ve teşkilatlarımız ile şehrimiz için çalışıyoruz. Hamaset değil hizmet üretiyoruz. Böylelikle ilimize yapılacak bu iki büyük yatırımın kazandırılmasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Strateji ve Bütçe Başkanımız İbrahim Şenel ve katkı sunan tüm paydaşlara teşekkür ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlarken daha nice yatırımları şehrimize kazandırmayı ümit ediyor, hemşehrilerimize saygılarımızı sunuyoruz” dediler.  >>Afyon Postası’ndan Sılanur Kara’nın Çiçek’in Haberi.