Abisinin yolundan giderek başladığı kick boksta dünya kupasını kazandı Abisinin yolundan giderek başladığı kick boksta dünya kupasını kazandı

Turnuva boyunca üstün performans sergileyen Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, final maçında rakiplerini geçerek birinciliği elde etti. 

Whatsapp Image 2024 06 07 At 10.02.40

İkinci sırayı Osmangazi Anadolu Lisesi alırken, Bahçeşehir Koleji üçüncülük kürsüsünde yer aldı. İstek Koleji turnuvayı dördüncü olarak tamamladı.

Whatsapp Image 2024 06 07 At 10.02.40 (2)

Dereceye giren takımlara madalya ve kupaları düzenlenen törenle takdim edildi. Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen ve Okul Sporları Şube Müdürü Adil Kamberoğlu, başarılı sporculara ödüllerini vererek, genç sporcuların spora olan ilgisinin artmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Whatsapp Image 2024 06 07 At 10.02.41

Erşen, törende yaptığı konuşmada, "Gençlerimizin spora olan ilgisini artırmak ve yeteneklerini ortaya çıkarmak adına düzenlediğimiz bu tür organizasyonlar, geleceğimizin teminatı olan sporcuların yetişmesine büyük katkı sağlıyor. Tüm takımlarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyorum," dedi.

Muhabir: Egemen Toprak Çiçek